h
London Office
Quick Contact

Zapraszamy pon-pt 09:00 – 18:00 po uprzednim telefonicznym umówieniu się.

Adwokat Marta Michno

Drodzy Państwo,

nazywam się Marta Michno. W 2012 r. ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, w czasie których odbywałam praktyki zawodowe m.in. w Prokuraturze Rejonowej w Dzierżoniowie oraz Wojskowej Prokuraturze Garnizonowej we Wrocławiu. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości w Katedrze Gospodarki Przestrzennej Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Doświadczenie korporacyjne zdobywałam w czasie zatrudnienia w jednej z wrocławskich kancelarii zajmując się głównie prawem bankowymMoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe obejmuje zatrudnienie w kancelarii radcy prawnego oraz w pięciu kancelariach adwokackich. Zajęłam I miejsce w Konkursie Krasomówczym tut. Okręgowej Izby Adwokackiej. Sprawuję funkcję sędziego Sądu Dyscyplinarnego ORA.

Oferta Kancelarii skierowana jest, zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie i z troską. Gwarantujemy ochronę prawną we wszystkich aspektach danej sprawy.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej jeśli pracodawca zalega z wynagrodzeniem, nie wypłacono Państwu odszkodowania za wypadek przy pracy lub zostali Państwo bezzasadnie zwolnieni z miejsca zatrudnienia.

Udzielimy pomocy w przypadku problemów w kwestii kontaktów z dziećmi lub potrzeby ograniczenia władzy rodzicielskiej.

Kancelarie służą doradztwem również w zakresie podziałów majątków po rozwodzie i w sprawach spadkowych.

Osoby skonfliktowane z prawem, w sprawach których toczy się postępowanie karne, również mogą liczyć na profesjonalną pomoc prawną.

Pomagamy ponadto w sporządzeniu poprawnych pism sądowych i procesowych.

Gwarantujemy pełną dyskrecję.